Καρέκλα τραπεζαρίας κατασκευασμένη από μασίφ ξύλο δρυς. Το καμπυλωτά σχεδιασμένο ξύλο αγκαλιάζει περιμετρικά τηνπλάτη προσφέροντας άνεση και στυλ στο χώρο σας.
Μία τραπεζαρία με ξεχωριστό σχέδιο από ξύλο δρυς ρουστίκ, ελληνικής κατασκευής. Δρυς DOS €. Δρύς ρουστικ €.
Η αναγραφόμενη τιμή έχει υπολογιστεί με δρύς DOS.
Καρέκλα τραπεζαρίας με μαύρο υφασμάτινο κάθισμα, 48x64x87cm. Κατασκευασμένη από ανακυκλωμένο πεύκο και επενδυμένη με υψηλής αντοχής ύφασμα υπόσχεται την άνεση, το διαχρονικό στυλ και την ανθεκτικότητα στο χρόνο.
Το FB98581.01 είναι ένα ορθογώνιο τραπέζι για την κουζίνα, με επιφάνεια από MDF σε χρώμα ΛΕΥΚΟ. Τα 4 πόδια είναι ξύλινα σε φυσικό χρώμα και «ανοίγουν» προς τα κάτω. Πρόκειται για ένα απλό τραπέζι σε κανονική διάσταση, αλλά με ιδιαίτερα καλαίσθητο χρωματισμό, με αποτέλεσμα να μπορεί να ταιριάξει αισθητικά σχεδόν σε κάθε ανάλογο χώρο.
Ο μπουφές είναι ιδανικός για να διακοσμήσει το σαλόνι σας και να σας διευκολύνει στην αποθήκευση του σερβίτσιου αλλά και άλλων αντικειμένων, ενώ η επιφάνειά του προσφέρει χώρο για την τοποθέτηση διακοσμητικών στοιχείων.
Διαστάσεις: 75Χ35Χ89ΕΚ
H Kusha αποτελεί μία μοντέρνα καρέκλα, που συνδυάζει την σύγχρονη αισθητική με την άνεση. Τα πλούσια μαξιλάρια της στο κάθισμα και την πλάτη της, της προσφέρουν minimal στυλ, αλλά την καθιστούν και φοβερά αναπαυτική. Κατασκευασμένη με ακρίβεια και φροντίδα από μασίφ μέλιο, η Kusha εξασφαλίζει μακρόχρονη αντοχή.
Στην anesis κατανοούμε ότι ο χώρος σας είναι μοναδικός, γι’ αυτό προσφέρουμε διάφορες επιλογές φινιρίσματος ξύλου και υφάσματος, ώστε να προσαρμόσετε την καρέκλα Kusha όπως σας εκφράζει.
Η Olina είναι μία ξύλινη καρέκλα, η οποία προσφέρει υπέρτατη άνεση και κομψότητα με ένα τρόπο που δεν θα ξεπεραστεί ποτέ. Οι λεπτομέρειες αυτής της κατασκευής αναθεωρήθηκαν πολλές φορές μέχρι να κατασκευαστεί ένα ισορροπημένο και μοναδικό τελικό αποτέλεσμα, τόσο οπτικά όσο και δομικά. Μία εξαιρετική επιλογή για κάθε οικιακό και επαγγελματικό χώρο.
Η καρέκλα Olete προσφέρει την ύψιστη άνεση και κομψότητα με έναν τρόπο που δεν θα χαρακτηριστεί ποτέ παρωχημένος. Οι λεπτομέρειες αυτής της κατασκευής αναθεωρήθηκαν πολλές φορές μέχρι να κατασκευαστεί ένα ισορροπημένο και μοναδικό τελικό αποτέλεσμα, τόσο οπτικά όσο και δομικά. Μία εξαιρετική επιλογή για κάθε οικιακό και επαγγελματικό χώρο.
Η καρέκλα Olete plus προσφέρει την ύψιστη άνεση και κομψότητα με έναν τρόπο που δεν θα χαρακτηριστεί ποτέ παρωχημένος. Οι λεπτομέρειες αυτής της κατασκευής αναθεωρήθηκαν πολλές φορές μέχρι να κατασκευαστεί ένα ισορροπημένο και μοναδικό τελικό αποτέλεσμα, τόσο οπτικά όσο και δομικά. Μία εξαιρετική επιλογή για κάθε οικιακό και επαγγελματικό χώρο.
H Chiba είναι μια εντυπωσιακή, ξύλινη καρέκλα φτιαγμένη στο χέρι, που ενσωματώνει στο σχεδιασμό της τις έννοιες της απόλυτης άνεσης και του στυλ. Ο σύγχρονος σχεδιασμός συναντά την κομψότητα, καθιστώντας την Chiba μία καρέκλα κατάλληλη για κάθε χώρο με υψηλή αισθητική. Μπορείτε να επιλέξετε το φινίρισμα και τα υφάσματα που ταιριάζουν κατάλληλο στον χώρο σας!
Η καρέκλα Camelia είναι το συνώνυμο της κομψότητας με άνεση. Στοιχεία μασίφ ξύλου και υφασμάτινη ταπετσαρία υψηλής ποιότητας συνδυάζεται αναπαυτικά με τα μαξιλάρια της πλάτης και της θέσης. Μπορείτε να επιλέξετε το φινίρισμα και τα υφάσματα που ταιριάζουν κατάλληλο στον χώρο σας!
Η καρέκλα Abata μπορεί να σας προσφέρει την απόλυτη άνεση μαζί με στυλ. Συνδυάζοντας μια ρετρό αισθητική των 70s με έντονες καμπύλες στην πλάτη και στα μπράτσα, που αγκαλιάζουν το σώμα, η Abata μπορεί να δώσει τον κατάλληλο τόνο οικειότητας σε κάθε επαγγελματικό αλλά και οικιακό χώρο. Μπορείτε να επιλέξετε το φινίρισμα και τα υφάσματα που ταιριάζουν κατάλληλο στον χώρο σας!
Η Halla up είναι μια εξαιρετικά ελαφριά καρέκλα κατασκευασμένη κατασκευασμένη εξ’ ολοκλήρου σε μασίφ ξύλο. Το κύριο χαρακτηριστικό της είναι η γεωμετρία του κύκλου και οι έντονες καμπύλες που περιγράφουν τον ιδιαίτερο σχεδιασμό της καρέκλας Halla up. Η άνεση και η ανθεκτικότητα χαρακτηρίζουν την κατασκευή. Η μοντέρνα αισθητική της υπογραμμίζεται από μια ρετρό χροιά, πράγμα το οποίο καθιστά το design της καινοτόμο και αξεπέραστο. Επιλέξτε τα χρώματα ξύλου και την ταπετσαρία που ταιριάζει καλύτερα στον χώρο σας!
Η Halla plus είναι μια εξαιρετικά ελαφριά καρέκλα κατασκευασμένη εξ’ ολοκλήρου σε μασίφ ξύλο και καμπυλωτά στοιχεία “υψίσυχνου”. Το κύριο χαρακτηριστικό της είναι η γεωμετρία του κύκλου και οι έντονες καμπύλες που περιγράφουν τον ιδιαίτερο σχεδιασμό της καρέκλας Halla plus. Η άνεση και η ανθεκτικότητα χαρακτηρίζουν την κατασκευή. Η μοντέρνα αισθητική της υπογραμμίζεται από μια ρετρό χροιά, πράγμα το οποίο καθιστά το design της καινοτόμο και αξεπέραστο.
Η καρέκλα Brace είναι μια χειροποίητη καρέκλα που έχει σχεδιαστεί για να προσφέρει μοναδική άνεση και υψηλή αισθητική σε κάθε χώρο. Το φυσικό μασίφ ξύλο και οι απέριττες γραμμές με τις ιδιαίτερες καμπύλες δημιουργούν αρμονία τόσο στον σχεδιασμό όσο και στον χώρο που θα βρεθούν. H Brace είναι μία ισορροπημένη και εκλεπτυσμένη καρέκλα κατάλληλη για κάθε χώρο.
Η Iris είναι μία μοντέρνα πολυθρόνα με πολύ δυναμική αλλά ταυτόχρονα minimal, γεωμετρική μορφή. Ίσιες γραμμές με πολύ καθαρές φιλικές καμπύλες, κυρίως στο χερούλι, αναδεικνύουν τον σχεδιασμό και την άνεση που προσφέρει αυτό το κάθισμα.Επιλέξτε το φινίρισμα και τα υφάσματα που ταιριάζουν κατάλληλο στον χώρο σας!
Η καρέκλα Irene αποτελεί μέρος της Iris family, μιας οικογένειας καθισμάτων που περιλαμβάνει την πολυθρόνα Iris, την καρέκλα Irene και τα σκαμπό Irida σχεδιασμένα από τον Αθανάσιο Μπάμπαλη. Η Irene είναι μία χειροποίητη καρέκλα με φυσικά υλικά, απαραίτητα για έναν βιώσιμο και αρμονικό τρόπο ζωής. Επιλέξτε το φινίρισμα και τα υφάσματα που ταιριάζουν κατάλληλο στον χώρο σας!